MÖBLER / Bord / Skrivbord 15025013
nr 1502 5013
Skrivbord
med uppsats, Sengustavianskt, mahogny. Bredd: 154, djup: 84 cm, höjd: 80+ 33, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:03:47
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr